Infolinia +48880117962
horsetown@horsetown.pl

OFFICINALIS

Officinalis mash FLAX SEED, APPLE, PAPAYE, LEMON BALM 3kg

Officinalis mash FLAX SEED, APPLE, PAPAYE, LEMON BALM 3kg
Officinalis mash FLAX SEED, APPLE, PAPAYE, LEMON BALM 3kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

85,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 28,33 zł )
szt.

Officinalis mash FLAX SEED, APPLE, PAPAYE, LEMON BALM 900g

Officinalis mash FLAX SEED, APPLE, PAPAYE, LEMON BALM 900g
Officinalis mash FLAX SEED, APPLE, PAPAYE, LEMON BALM 900g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

36,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 40,00 zł )
szt.

Officinalis mash FLAX/CARROTS/MELISSA 3kg

Officinalis mash FLAX/CARROTS/MELISSA 3kg
Officinalis mash FLAX/CARROTS/MELISSA 3kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

85,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 28,33 zł )
szt.

Officinalis mash FLAX/CARROTS/MELISSA 900g

Officinalis mash FLAX/CARROTS/MELISSA 900g
Officinalis mash FLAX/CARROTS/MELISSA 900g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

36,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 40,00 zł )
szt.

OFFICINALIS Smakołyki APPLE, CARROT AND LEMON BALM 700g

OFFICINALIS Smakołyki APPLE, CARROT AND LEMON BALM 700g
OFFICINALIS Smakołyki APPLE, CARROT AND LEMON BALM 700g

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 55,71 zł )

OFFICINALIS Smakołyki STRAWBERRY, MARIGOLD AND MALLOW 700g

OFFICINALIS Smakołyki STRAWBERRY, MARIGOLD AND MALLOW 700g
OFFICINALIS Smakołyki STRAWBERRY, MARIGOLD AND MALLOW 700g

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 55,71 zł )
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl