Infolinia +48880117962
horsetown@horsetown.pl

LIKIT

Cukierki Likit Snaks "Hearts" Rainbow 500g

Cukierki Likit  Snaks  "Hearts" Rainbow 500g
Cukierki Likit Snaks "Hearts" Rainbow 500g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

30,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 60,00 zł )
szt.

Likit Granola lizawka zbożowa Stall Ball Gingerbread 1,6kg

Likit Granola lizawka zbożowa Stall Ball Gingerbread 1,6kg
Likit Granola lizawka zbożowa Stall Ball Gingerbread 1,6kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

139,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 86,88 zł )
szt.

Likit Granola lizawka zbożowa Stallball Molasses 1,6 kg

Likit Granola lizawka zbożowa Stallball Molasses 1,6 kg
Likit Granola lizawka zbożowa Stallball Molasses 1,6 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

135,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 84,38 zł )
szt.

Likit Granola lizawka zbożowa Stallball Peppermint 1,6 kg

Likit Granola lizawka zbożowa Stallball Peppermint 1,6 kg
Likit Granola lizawka zbożowa Stallball Peppermint 1,6 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

135,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 84,38 zł )
szt.

Likit Holder uchwyt do lizawki

Likit Holder uchwyt do lizawki
Likit Holder uchwyt do lizawki

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

85,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

LIKIT Lizawka himalajska ICE Rock 3.3kg

LIKIT Lizawka himalajska ICE Rock 3.3kg
LIKIT Lizawka himalajska ICE Rock 3.3kg

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Likit Mata Graze Maze do pasty , niebieska

Likit Mata Graze Maze do pasty , niebieska
Likit Mata Graze Maze do pasty , niebieska

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Likit Mata Graze Maze do pasty , purple

Likit Mata Graze Maze do pasty , purple
Likit Mata Graze Maze do pasty , purple

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Likit multipak lizawek dla konia Likit Refill 3 x 650g=1950g

Likit multipak lizawek dla konia Likit Refill 3 x 650g=1950g
Likit multipak lizawek dla konia Likit Refill 3 x 650g=1950g

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

94,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 48,46 zł )
szt.

Likit multipak lizawek dla konia Likit Refill 5 x 250 gr = 1250g

Likit multipak lizawek dla konia Likit Refill 5 x 250 gr = 1250g
Likit multipak lizawek dla konia Likit Refill 5 x 250 gr = 1250g

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

115,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 92,40 zł )
szt.

Likit Paddock Lick 8 kg lizawka padokowa

Likit Paddock Lick 8 kg lizawka padokowa
Likit Paddock Lick 8 kg lizawka padokowa

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

135,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 16,88 zł )
szt.

Likit Pasta do maty Graze Maze 1,2kg

Likit Pasta do maty Graze Maze 1,2kg
Likit Pasta do maty Graze Maze 1,2kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

40,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 33,83 zł )

Cena regularna: 58,00 zł

Najniższa cena: 58,00 zł
szt.
  • promocja

Wkład do lizawek Likit 650g Apple

Wkład do lizawek Likit 650g Apple
Wkład do lizawek Likit 650g Apple

Dostępność: brak towaru

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Wkład do lizawek Likit 650g Banana

Wkład do lizawek Likit 650g Banana
Wkład do lizawek Likit 650g Banana

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Wkład do lizawek Likit 650g Carrot

Wkład do lizawek Likit 650g Carrot
Wkład do lizawek Likit 650g Carrot

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Wkład do lizawek Likit 650g Cherry

Wkład do lizawek Likit 650g Cherry
Wkład do lizawek Likit 650g Cherry

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Wkład do lizawek Likit 650g COOKIE DOUGH

Wkład do lizawek Likit 650g COOKIE DOUGH
Wkład do lizawek Likit 650g COOKIE DOUGH

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

34,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 52,31 zł )
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl