Infolinia +48880117962
horsetown@horsetown.pl

Stawy, kości i kopyta

Stiefel Kieselgur 1kg Krzem

Stiefel Kieselgur 1kg Krzem
Stiefel Kieselgur 1kg Krzem

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Super Condition High Performer 3 kg

Super Condition High Performer 3 kg
Super Condition High Performer 3 kg

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

255,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 85,00 zł )
szt.

Suplement wzmacniający kopyta Kevin Bacon's Hoof Formula 5 kg

Suplement wzmacniający kopyta Kevin Bacon's Hoof Formula 5 kg
Suplement wzmacniający kopyta Kevin Bacon's Hoof Formula 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

469,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 93,80 zł )
szt.

Ungulat 10 kg - kopyta

Ungulat 10 kg - kopyta
Ungulat 10 kg - kopyta

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14-21

Cena:

365,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 36,50 zł )
szt.

Ungulat 5 kg - kopyta

Ungulat 5 kg - kopyta
Ungulat 5 kg - kopyta

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14-21

Cena:

195,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 39,00 zł )
szt.

WĘGLAN WAPNIA - WAPŃ EQUIHERBS 3kg

WĘGLAN WAPNIA - WAPŃ EQUIHERBS 3kg
WĘGLAN WAPNIA - WAPŃ EQUIHERBS 3kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 13,00 zł )
szt.

Zioła dla koni na stawy i ścięgna "Stawy i ścięgna" 1300g

Zioła dla koni na stawy i ścięgna "Stawy i ścięgna" 1300g
Zioła dla koni na stawy i ścięgna "Stawy i ścięgna" 1300g

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 76,15 zł )
szt.

Żelatyna EQUIHERBS 1kg

Żelatyna EQUIHERBS 1kg
Żelatyna EQUIHERBS 1kg

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

56,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl