Imperial Riding ochraniacze ujeżdżeniowe "Love Your Life" fuchsia
dodaj do przechowalni
Opis
wysokiej jakości, eleganckie ochraniacze idealne zarówno na zawody, jak i do codziennego użytku. Materiał zewnętrzny to specjalna, opatentowana syntetyczna skóra, wykończona w sposób, w którym odtworzono fakturę oraz wzór krokodylej skóry.
Ochraniacz zostały wyłożone wewnątrz warstwą 5mm neoprenu, który dokładnie dopasowuje się do kształtu końskiej nogi, pomagając chronić ścięgna. Powłoka zewnętrzna jest odporna na uderzenia i ścieranie, a także nie wchłania wilgoci ani brudu, dzięki czemu pozostaje bardzo łatwa do czyszczenia.
Wewnętrzne wkładki o odpowiedniej twardości sprawiają, że ochraniacze Pro Max łączą w sobie wszystkie zalety ochraniaczy pełnych, jak i otwartych (tzw. skorupek). Doskonale spełniają swoje zadanie w ujeżdżeniu, skokach czy jeździe terenowej.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.