Infolinia +48880117962
horsetown@horsetown.pl

Horze Luksusowe wkładki do butów z wełny owczej

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 99,90 zł 99.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 99 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Wkładki do butów z prawdziwej wełny owczej na zimne dni. Należy dociąć wkładkę odpowiednio do rozmiaru buta (36-41). Nie zajmują zbyt wiele miejsca w bucie
Włóż wkładki z wełny owczej do butów lub adidasów, a zyskasz niesamowity komfort. Wkładki z 100% prawdziwej wełny owczej zapewniają dodatkowe ciepło i komfort. Antypoślizgowy spód zapewnia dodatkowy komfort podczas noszenia. Wkładki nie zajmują zbyt wiele miejsca w bucie i można je dociąć odpowiednio do rozmiaru buta. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje dodatkowego komfortu, wsparcia i ciepła.

 

Cechy:

 

  • Wkładki do butów wykonane z wełny owczej z lateksowym spodem
  • Należy dociąć wkładkę odpowiednio do rozmiaru buta
  • Świetna dodatkowa warstwa zapewniająca ciepło
  • Utrzymują ciepłe stopy nawet w zimne dni

 

Opis techniczny:

 

100% wełna owcza.

 

Wskazówki pielęgnacji:

 

Od czasu do czasu można oczyścić skórę owczą ręcznie przy użyciu zimnej lub ciepłej (nie gorącej) wody. Używaj wilgotnej szmatki / gąbki nasączonym łagodnym detergentem do mycia rąk, który nadaje się do prania wełny

 

ID produktu: 38610

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl